Stowarzyszenie Kolejarzy i sympatyków węzła Kluczbork

z siedzibą w Kuniowie

OPUBLIKOWANO | 10 LIPIEC

Cykl wycieczek dworce bez tajemnic

W sobotę 21 lipca zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w Kolejach Śląskich na dzień otwarty w siedzibie naszej spółki. Szczególnie zachęcamy do odwiedzin kandydatów na stanowiska maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych, elektromontera i elektrotechnika oraz sprzątacza taboru kolejowego.

W ramach wydarzenia będzie można m.in. spotkać się z maszynistami pracującymi w naszej spółce oraz przyjrzeć się niektórym pojazdom z naszego parku taborowego. Do dyspozycji kandydatów będą również pracownicy Działu Kadr, z którymi będzie można porozmawiać o warunkach zatrudnienia, a także od razu zostawić swoje CV.

Wśród atrakcji przewidzianych na ten dzień znajduje się również możliwość zwiedzenia siedziby naszej spółki, w tym m.in. hali napraw. Nasi przedstawiciele będą oprowadzać po bazie zainteresowanych gości o godzinach 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30. Nie zabraknie również poczęstunku dla uczestników spotkania.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Raciborskiej 58 w Katowicach 21 lipca w godzinach 10:00 – 16:00 i sprawdzenia „od kuchni” jak pracuje się w Kolejach Śląskich!